Targi WOW Fashion

Targi mody WOW Fashion nadchodzą!

1 września 2019 na PGE Narodowym odbędzie się święto mody! A to za sprawą targów WOW Fashion. Na największym obiekcie targowym w Polsce spotka się 100 najlepszych polskich projektantów, kreatorów mody z kategorii odzież, obuwie, torby, biżuteria oraz dodatki.

Na WOW Fashion pojawią się młodzi polscy projektanci, którzy oferują wysoką jakość produktów. Będzie można poznać kolekcje takich marek jak Venis czy Maja Tomanik. WOW Fashion to także marki, które osiągnęły status PREMIUM i są liderami w branży. Specjalnie dla nich przygotowano strefę VIP, w której spotkać będzie można m. in. Lidię Kalitę czy Łukasza Jemioła.

Dla konsumenta targi będą idealną okazją do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami polskich projektantów oraz zakupu wyjątkowych produktów.

Poza strefą wystawienniczą na Targach WOW Fashion odbędzie się szereg atrakcji, m.in.:

  • STREFA BEAUTY, w której zarówno panie i jak panowie będą mieli okazję skorzystać z usług stylistów, makijażystów z Mary Kay, fryzjerów oraz barberów z ION Hair Design, spotkać się ze stylistką mody Anną Dobrzańską, zadbać o paznokcie czy poznać nowinki z zakresu medycyny estetycznej dzięki Velure Nails &Beauty;
  • POKAZY MODY najnowsze kolekcje 10 polskich projektantów; pokazy poprowadzi uznana reżyserka Magda Brojewska;
  • SCENA GŁÓWNA na której odbędą się spotkania z Gwiazdami i Gośćmi Specjalnymi, wykłady motywacyjne oraz panel dyskusyjny, w którym udział wezmą m.in: Kancelaria Prawna, Joanna Jabłczyńska, projektant Władysław Kapeja, ekspert biznesu Jerzy Osika, Marcin Andrzejewski z Tygrysów Biznesu, Milena Niebrzydowska z agencji TADAM, Marta Kaleta z Domodi, influencer i personal shopper Gabriel Jackowski. 
  • WOW FASHION AWARDS rozstrzygnięcie konkursu dedykowanego młodym polskim projektantom, w tym pokazy kolekcji 6 finalistów. W Jury konkursu m.in: Jerzy Osika, redaktor naczelna Fashion Magazine Marzena Michaela Singh, projektant Łukasz Jemioł.

Innowacją Targów WOW Fashion będzie również strefa konferencji:

  • AKADEMIA STYLU
    Ciekawostki i porady z zakresu mody, dietetyki i urody. Wykłady poprowadzą: Dr. n. Elżbieta Luty z Gelavis HA Polska, Everydayofficial, kosmetolog Urszula Kłyszewicz, trenerka fitness Magda Foeller , dietetyk Paulina Ihnatowicz, stylistka mody Izabela Jabłonowska. 
  • AKADEMIA PROJEKTANTA
    Konferencja skierowana do polskich marek oraz osób, które w przyszłości chcą założyć swój brand, poruszająca najważniejsze aspekty zarządzania marką modową, takie jak: narzędzia promocji marek, przyszłość influencer marketingu czy haute decoration przestrzeni osobistej. Konferencję poprowadzą Jerzy Osika, Emilia Poszwa z Platinium Cast PR, Dominika J. Rostocka, Magda Brojewska choreograf pokazów mody, fotograf Joanna Samborska, Agata Brodzka. 

Patronami wydarzenia są m.in. RMF MAXXX -wyłączny patron radiowy, uczelnia VIAMODA - patron medialny oraz jury konkursu WOW Fashion Awards, portal oraz magazyn modowy Fashion Post oraz Fashion Magazine i wiele innych.

Organizatorem wydarzenia jest agencja International Center of Events II Sp. z o.o. - najszybciej rozwijający się organizator branży targowo-konferencyjnej w Polsce.

1 września w tym roku nie będzie kojarzony ze startem roku szkolnego, a z targami modowymi na najwyższym poziomie i powrotem do kultowego miejsca na modowej mapie Warszawy.

WOW Fashion to przystanek obowiązkowy dla każdego kto związany jest zawodowo z branżą fashion lub prywatnie interesuje się modą!

Ta niedziela będzie handlowa!

Więcej informacji na: https://targiwowfashion.pl/


TARGI WOW FASHION
1 września 2019
PGE Narodowy w Warszawie
Dostępne bilety

Bilet na Targi WOW Fashion dla 1 osoby
Bilet na Targi WOW Fashion dla 1 osoby
2019-08-08 10:00
14,99 PLN
Bilet na Targi WOW Fashion dla 3 osób
Bilet na Targi WOW Fashion dla 3 osób
2019-08-08 10:00
30 PLN

Data wydarzenia

2019-09-01 10:00 - 2019-09-01 19:00

Miejsce wydarzenia

PGE Narodowy
al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, Warszawa

INTERNATIONAL CENTER OF EVENTS II SP Z O O organizator

Kontakt Kazimierza Gierdziejewskiego 7 / 25a
02-495 Warszawa

NIP: 5223040588
tel. +48728976635
Przejdź do strony organizatora

notification_important

Powiadomienia

Chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami dotyczącymi tego wydarzenia? Zapisz się na listę powiadomień, a poinformujemy cię o wszystkich nowościach, promocjach oraz zmianach.

star
star

Używamy plików cookies na zasadach opisanych w naszej Polityce prywatności.